Číslo účtu pro platbu předem: 0232890778/0600


Výměna zboží

V případě že potřebujete vyměnit zboží za jiné (jiný typ nebo jiná velikost), vyplňte prosím formulář na této stránce a my Vám zašleme štítek, který si vytiskněte a nalepte na balíček se zbožím, které vracíte. Balíček podejte ve kterékoli pobočce Zásilkovny. Při výměně neplatíte žádné poštovné, výměna je zdarma.
My Vám obratem odešlete  nové zboží (pokud bude skladem).

Reklamace zboží

V případě, že na zboží, u nás zakoupeném, zjistíte poškození, můžete jej v souladu s ustanovením č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku reklamovat. Záruční lhůta je stanovena zákonem a to na dobu 24 měsíců od zakoupení zboží.  Daňový doklad o zakoupení zboží zde slouží zároveň jako záruční list. Nároky z odpovědnosti za vady a ze záruky se nevztahují na závady způsobené nesprávným užíváním zboží a opotřebením neodpovídajícím způsobem.

Pokud chcete uplatnit reklamaci, vyplňte formulář na této stránce, zašlete nám poškozené zboží společně s originálním dokladem o zakoupení zboží u nás v e-shopu. Vaše reklamace pak bude posuzována v souladu s pokyny stanovenými výrobcem zboží nebo jeho zástupcem a následně Vám bude zasláno vyjádření o reklamaci. 

Reklamované zboží nám prosím zašlete řádně zabalené na naši adresu, nikoliv však na dobírku. V případě kladně vyřízené reklamace Vám zašleme opravené nebo vyměněné zboží na náklady našeho e-shopu nejpozději do 30 dnů od obdržení reklamace.

Vrácení zboží – záruka vrácení peněz

Veškeré zboží, které u nás zakoupíte, můžete samozřejmě bez udání důvodů vrátit a to do 14ti dnů od jeho převzetí. Rozhodnete-li se pro vrácení zboží, dodržte prosím následující podmínky.

  1. Vyplňte formulář na této stránce a uveďte, že si přejete jednostranně odstoupit od kupní smlouvy. Je důležité, aby jste uvedli své jméno a typ vráceného zboží. Uveďte také prosím zda si vrácené peníze přejete poslat na Váš účet nebo dobírkou.
  2. Zboží musí být nepoškozené a nepoužité (v opačném případě se vyprodává za 20% původní ceny, tudíž vám bude vráceno pouze 20% původní částky). 
  3. Zboží nám odešlete na naši adresu. Zboží prosíme neposílejte na dobírku. Zboží musí být řádně zabaleno, aby nemohlo dojít ke ztrátě, nebo poškození. Poškozené zásilky nemůžeme převzít.
  4. Po obdržení zboží Vám zašleme zpět Vámi původně zaplacenou částku, poníženou o manipulační poplatek (čištění, dezinfekce a nový obal) ve výši 70,- korun a to dobírkou nebo na účet. 

    Důležité upozornění:

    Pokud od nás obdržíte zásilku, která bude jakkoliv porušena, tak ji odmítněte převzít. Poté nás prosím kontaktujte. Kurýr se následně s Vámi spojí a provede u Vás zápis o škodě.

Ochrana údajů

Provozovatel e-shopu platenetenisky.cz prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetím osobám či nijak zneužity. Osobní údaje jsou shromažďovány z důvodu usnadnění objednávek do budoucnosti.

Při nakládání s osobními daty se provozovatel zavazuje řídit zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Zákazník má kdykoliv právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze a to tak, že zašle e-mail na info@platenetenisky.cz s touto žádostí.

Provozovatel:

KECKY Czech Republic s.r.o.
IČO: 08797099 
tel. +420792334133
Sídlo: Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10


Doručovací adresa:

KECKY Czech Republic s.r.o
Kralupská 40
27326 Olovnice


Podmínky ochrany osobních údajů

I.
Základní ustanovení

II.
Zdroje a kategorie zpracovávaných osobních údajů

III.
Zákonný důvod a účel zpracování osobních údajů

IV.
Doba uchovávání údajů

V.
Příjemci osobních údajů (subdodavatelé správce)

VI.
Vaše práva

VII.
Podmínky zabezpečení osobních údajů

VIII.
Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5.2018.